Sołectwo Młoszowa|poniedziałek, Czerwiec 17, 2019
Jesteś tutaj: Home » Ogólne » Pobiegną przez Puszczę Dulowską

Pobiegną przez Puszczę Dulowską 

puszcza
24 maja startuje największa lokalna impreza dla miłośników biegania – Puszcza Run 2015
Dziesięciokilometrowa trasa pobiegnie przez Puszczę Dulowską w gminie Trzebinia. Będą też krótsze dystanse dla najmłodszych oraz wiele innych atrakcji.
- Bieg ma na celu promować region, propagować zdrowy tryb życia oraz integrować mieszkańców powiatu chrzanowskiego i okolic – tłumaczą organizatorzy imprezy. Dodają, że Puszcza Run jest odpowiedzią na ogromne zainteresowanie biegami na terenie powiatu.

Trasa biegu jest fragmentem ścieżki przyrodniczo-leśnej, usytuowanej w północno-zachodnim skraju puszczy i posiada nawierzchnie szutrową. Start i meta zlokalizowane są w sołectwie Młoszowa przy wjeździe do puszczy. Początek biegu o godzinie 11.
Dla uczestników biegu przygotowano atrakcyjne nagrody pieniężne i rzeczowe oraz bogaty pakiet startowy. W biegu głównym przewidziano kategorie open kobiet i mężczyzn, kategorie dla mieszkańców okolicznych miejscowości oraz inne klasyfikacje. Warto dodać, że poprzednia impreza organizatora – Chechło Run 2014 odniosła ogromny sukces i na starcie pojawiło się prawie 300 zawodników.
Szczegóły imprezy na stronie internetowej http://puszczarun.pl 

Dodaj komentarz

You must be logged in to post a comment.