Sołectwo Młoszowa|wtorek, Czerwiec 25, 2019
Jesteś tutaj: Home » Ogólne » Szlachetna Paczka 2015 w Trzebini

Szlachetna Paczka 2015 w Trzebini 

szlachetnapaczka2

Rozpoczął się etap poszukiwania Wolontariuszy do projektu Szlachetna Paczka, którego celem jest dotarcie z pomocą do najbardziej potrzebujących osób i rodzin. W Trzebini projekt realizowany będzie po raz trzeci. Poprzednie edycje odbyły się w roku 2011 i 2014.

– Po raz drugi zdecydowałem się tworzyć rejon Szlachetnej Paczki w Trzebini i zostałem tzw. Liderem Rejonu, który odpowiada za całość działań podejmowanych w naszym mieście w ramach projektu i przekazywaniu skutecznej pomocy. Nie powinniśmy bać się wolontariatu. Zwłaszcza, jeśli jest on mądry, przemyślany i skuteczny! – do podjęcia wyzwania bycia Wolontariuszem zachęca Wojciech Hajduk, Lider akcji w Trzebini.

Szlachetna Paczka jest projektem pomocy bezpośredniej, w którym darczyńcy przygotowują paczki dla rodzin w potrzebie. Adresy tych rodzin są pozyskiwane przez wolontariuszy, którzy działają lokalnie. W tym roku akcja jest organizowana w kraju już piętnasty raz.

Rozpoczyna się paczkowa historia, czyli edycja 2015! Kolejna okazja, aby podjąć się udzielania mądrej pomocy. Jeśli jesteś zainteresowany włączeniem się w wolontariat, już teraz zapraszamy do rekrutacji na www.superw.pl, po znalezieniu rejonu Trzebinia pojawi się kwestionariusz zgłoszeniowy.

Szczegółowych informacji o projekcie udziela Wojciech Hajduk (tel. 662-993-506, e-mail: whajduk91@gmail.com).

 

Dodaj komentarz

You must be logged in to post a comment.