Sołectwo Młoszowa|poniedziałek, Styczeń 20, 2020
Jesteś tutaj: Home » Ogólne » W sprawie dróg

W sprawie dróg 

DSCN3183

Po wielu staraniach i pracach naprawczych na przestrzeni 2011 – 2015, naprawiony został w lipcu b.r łącznik ul. Krawcówka z ul. Spacery. W taki sam sposób zostanie poprawiona nawierzchnia ul. Krawcówka(boczny odcinek na wysokości posesji nr 13),takie informację dostałam na piśmie z Wydziału Rozwoju Gminy.

Dróg do budowy i naprawy jest w Młoszowej około czternastu. Piszę wnioski co roku do Budżetu Gminy Trzebinia w sprawie ich remontu. Decydujące zdanie co w budżecie na dany rok się znajdzie ma Burmistrz Trzebini. Stan niektórych naszych dróg jest tragiczny, a remont poszczególnych z nich utrudnia czasem to, że nie są w całości gminne i trzeba latami prowadzić regulację. Tak jest w temacie m.in ul. Ugorek. Ulica Śliska jest nareszcie prawnie uregulowana i mam nadzieję, że po lipcowej wizji w terenie z udziałem Pani V-burmistrz Barbary Siemek, uda się zrealizować naprawę tej drogi wraz z odwodnieniem w 2016 roku.

Na wspomnianej ulicy Śliskiej są takie dziury i wyrwy, że ludzie porządne buty ubierają dopiero na przystanku…, który również jest wnioskowany do remontu. Mowa o Młoszowa Studium w kierunku Trzebini.

Sołtys, Bożena Adamczyk

Dziury na ul. Śliskiej

Dziury na ul. Śliskiej
Przystanek Młoszowa Studium

Przystanek Młoszowa Studium

Łącznik ul. Krawcówka z ul. Spacery

Łącznik ul. Krawcówka z ul. Spacery

Dodaj komentarz

You must be logged in to post a comment.