Sołectwo Młoszowa|piątek, Wrzesień 20, 2019
Jesteś tutaj: Home » Ogólne » Petycja w sprawie budowy pełnowymiarowego boiska piłkarskiego w Młoszowej

Petycja w sprawie budowy pełnowymiarowego boiska piłkarskiego w Młoszowej 

ruch-780x445

Szanowni kibice i sympatycy LKS „Ruch” Młoszowa

Poniżej zamieszczam petycję jaką skierowałam dzisiaj na sesji Rady Miasta do Burmistrza i Radnych Miasta Trzebinia w sprawie wybudowania pełnowymiarowego boiska do piłki nożnej. Sprawa z budową nowego obiektu jest znana już od kilkudziesięciu lat. Do tej pory szereg spotkań i omówień w tej sprawie nie przyniósł żadnego efektu, więc stąd taka inicjatywa.

Dlatego wraz z zarządem LKS „Ruch” Młoszowa zwracam się do Burmistrza Miasta Trzebini Adama Adamczyka oraz Radnych z apelem i prośbą o wszczęcie realizacji projektu budowy pełnowymiarowego boiska piłkarskiego w Młoszowej i zarezerwowanie w budżecie na 2018 r. środków na ten cel. Aktualnie klub prowadzi drużynę seniorów oraz orlików, które skupiają łącznie ponad czterdzieści osób.

petycja boisko młoszowa

Część podpisów została złożona, ale będą dalej zbierane i można to zrobić m.in drogą elektroniczną pod linkiem: http://www.petycje.pl/petycja/12679/petycja_w_sprawie_budowy_pelnowymiarowego_boiska_pilkarskiego_w_mloszowej.html

Burmistrz Trzebini w obietnicach wyborczych w 2014 r. kilkakrotnie wspominał, że jest to dla niego jeden z priorytetów, więc wszyscy liczymy, że długo wyczekiwane pełnowymiarowe boisko powstanie w Młoszowej.

SOŁTYS – Bożena Adamczyk

Na zdjęciu zespół piłkarski seniorów Ruchu Młoszowa – jesień 2017. Fot.: Robert Siwek - wtrzebini.pl

 

 

Dodaj komentarz

You must be logged in to post a comment.