Sołectwo Młoszowa|poniedziałek, Grudzień 10, 2018
Jesteś tutaj: Home » Ogólne » Wigilia na trzebińskim Rynku

Wigilia na trzebińskim Rynku 

wigilia

16 grudnia 2017 o godz. 14:00 burmistrz Miasta Trzebini zaprasza na trzebiński Rynek gdzie odbędzie się przedświąteczne spotkanie mieszkańców. Przygotowano budki z ozdobami bożonarodzeniowymi, degustację wigilijnych potraw, animacje dla dzieci, warsztaty malowania bombek i ozdób  choinkowych. Spotkanie umilą kolędy wykonywane przez dzieci z trzebińskich przedszkoli oraz Chór „Echo”.  Po raz siódmy dzięki Orlen Południe zostanie przeprowadzona eko-akcja pn. „Kto nie zbiera ten nie odbiera”. Za przyniesione co najmniej 5 kg makulatury można będzie dostać pachnące świętami mini drzewko. 

Przeprowadzona zostanie także loteria charytatywna, z której dochód przeznaczony będzie  na pomoc dla 8-letniej mieszkanki gminy Trzebinia – Julki.
Julka to pełna życia dziewczynka, która urodziła się zdrowa z 10 punktami apgar. W wieku 4 lat zaczęła bardzo tyć, po dwóch miesiącach ciągłych badań i hospitalizacji w szpitalu w Katowicach-Ligota, stwierdzono u niej bardzo ciężką genetyczną i nieuleczalną chorobę ROHHAD. Na całym świecie choruje na nią około 30 osób.

Wydając tylko 5 zł można pomóc ciężko chorej dziewczynce, a jednocześnie zyskać szansę wylosowania atrakcyjnych nagród. Za 5 zł można mieć m.in.: telewizory, kuchenkę mikrofalową, suszarki, blendery, drukarkę. Każdy los więcej zwiększa szanse na wygraną.

Sprzedaż losów odbywać się będzie podczas Wigilii na trzebińskim Rynku 16 grudnia 2017r. w godzinach 14.00- 17.00. Losowanie pod koniec uroczystości. Serdecznie zapraszamy!

Nadesłane przez: TCK Trzebinia

plakat wigilia 2017

 

Dodaj komentarz

You must be logged in to post a comment.