Sołectwo Młoszowa|czwartek, Styczeń 23, 2020
Jesteś tutaj: Home » Ogólne » Północ zagrała z Południem

Północ zagrała z Południem 

DSCN6486

fot. Zwycięska drużyna seniorów z Południa

W miniony czwartek oczy piłkarskiego świata były skierowane na stadion Łużniki w Moskwie. To tam oficjalnie rozpoczęły się mistrzostwa świata w piłce nożnej. Międzyczasie swoje mecze mistrzowskie odbyli futboliści oraz siatkarki z Młoszowej w tradycyjnych pojedynkach „Północ – Południe”.

Zostały rozegrane cztery spotkania(trzy mecze piłki nożnej i jeden siatkowej).

Na początek odbył się mecz piłki siatkowej o puchar dyrektor ZSP Młoszowa p. Marii Wyrwik. Zwycięzcą została drużyna Północy z wynikiem 2-1. W kolejnym spotkaniu już w meczu piłki nożnej o puchar prezesa LKS Ruch Młoszowa p. Zbigniewa Zająca w kat. „orliki” lepsza okazała się ekipa z Północy wygrywając 10-5. W następnym pojedynku w kat. „młodziki” o puchar sołtys sołectwa Młoszowa p. Bożeny Adamczyk zwyciężyło Południe wygrywając aż 11-2. Na koniec odbył się mecz seniorów o puchar burmistrza Trzebini p. Grzegorza Żuradzkiego. Po zaciętym boju spotkanie zakończyło się wynikikem 3-3. O zwycięstwie zadecydowały rzuty karne, w których lepsi okazali Ci z południowej części Młoszowej wygrywając 2-1.

Dziękuje za zabawę wszystkim zawodnikom oraz osobom dzięki którym odbyły się zawody piłkarskie w ramach obchodów DNI MŁOSZOWEJ 2018.

21 lipca zapraszamy na dalszą część… .

Galeria zdjęć

Bożena Adamczyk

Dodaj komentarz

You must be logged in to post a comment.