Sołectwo Młoszowa|czwartek, Styczeń 23, 2020
Jesteś tutaj: Home » Ogólne » Fundusz sołecki podzielony

Fundusz sołecki podzielony 

tabliczka_soltys-567x320

Na Zebraniu Wiejskim mieszkańców Sołectwa Młoszowa dnia 4.09.2018 r. podjęto Uchwałę dotyczącą młoszowskiego Funduszu Sołeckiego na rok 2019, który wynosi 38.441,40 zł. 

Obecni na zebraniu mieszkańcy ustalili, że pieniądze wydadzą na:

Na wymalowanie dużej Sali i pomieszczeń przyległych, wycyklinowanie oraz wymalowanie parkietu w WDK Młoszowa przeznaczono 36.411,40 zł.

Na zakup sprzętu i wyposażenia dla OSP Młoszowa przeznaczono 2000 zł.

Na w/w zebraniu wiejskim podjęto Uchwałę dotyczącą zagospodarowania środków finansowych w kwocie 1362,30 zł niewykorzystanych z dwóch przedsięwzięć z młoszowskiego funduszu sołeckiego na rok 2018.

Na renowacje zniszczonego stołu bilardowego w WDK Młoszowa poprzez zakup akcesoriów do bilarda m.in. kosze, luzy, kije wraz z montażem przeznaczono 619.30 zł. Na zakup piłkarzyków przeznaczono 600 zł. Na zagospodarowanie terenów zielonych (zakup nawozu pod tuje, żyłkę do podkaszarki, smar itp.) przeznaczono 143 zł.

Po raz kolejny utrudniono mi zakup 1-metrowego korpusu Chrystusa ze środków młoszowskiego funduszu sołeckiego na przydrożny betonowy krzyż w centrum Młoszowej, który znajduje się na terenie będącym we władaniu Urzędu Miasta i Gminy Trzebinia.
Ponieważ elementy obecnego korpusu są w złym stanie(odpadające fragmenty) postanowiłam, że nie będę dłużej zwlekać i poinformowałam mieszkańców, że zakupię w/w korpus Chrystusa z własnych środków finansowych oraz zamontuje go na przełomie września/października tego roku.

Sołtys Młoszowej – Bożena Adamczyk

pismo1 pismo2

Przydrożny krzyż w centrum Młoszowej

Przydrożny krzyż w centrum Młoszowej

Dodaj komentarz

You must be logged in to post a comment.