Sołectwo Młoszowa|środa, Październik 16, 2019
Jesteś tutaj: Home » Ogólne » Okiem mieszkańca

Okiem mieszkańca 

wykrzyknik

Uwaga na kłamliwy list do Wyborców, który po Młoszowej roznosi kandydat do
Rady Powiatu
– PAN ANDRZEJ JURA.

Można w nim przeczytać między innymi, że dzięki niemu NIEPOWSTAŁA wschodnia obwodnica Trzebini, która miała przebiegać przez Młoszową, a to nieprawda.

Z Funduszu Sołeckiego nie 40 tyś zł, a 36,441 zł zostało przeznaczone na remont Wiejskiego Domu Kultury, bo 2.000 zł zostało przeznaczone dla OSP Młoszowa. W sumie daje to kwotę 38,441 zł.

To właśnie przez tego Pana oraz ludzi związanych z PUKS Młoszowa na Zebrania Wiejskie przestali przychodzić mieszkańcy Młoszowej widząc jak się ta grupa zachowuje. Dowodem na to są liczne nagrania na dyktafon, którymi dysponuje sołtys Młoszowej.

Jest przeciwny remontowi budynku WDK Młoszowa z którego korzysta prawie cała społeczność Młoszowej- starsi oraz młodsi. Swoje spotkania ma tutaj m.in. KGW Młoszowa, Klub Seniora. W okresie wakacyjnym oraz przez ferie wiele dzieci korzysta z oferty specjalnie przygotowanej dla nich. Do tego dochodzą liczne konkursy, próby, imprezy integracyjne, kółka zainteresowań, które na co dzień odbywają się w Domu Kultury. Ostatni remont był przeprowadzony 10 lat temu. Sale są zabrudzone, parkiet zniszczony. Chyba każdy z nas chciałby spędzać czas w przyjemnym otoczeniu. W budynku swoje spotkania organizuje również PUKS Młoszowa, gdzie wspomniany Radny Powiatowy „aktywnie” działa… . W tym przypadku trzeba zostawić to „bez komentarza”.

Z zebrania wiejskiego 4 września br. Mógł wraz ze swoją grupą nie wychodzić tylko zostać i głosować.

Wygląda na to, że niema rozeznania ile jest dróg powiatowych w Młoszowej twierdząc, że jedyną drogą powiatową jest ul. Florkiewicza. Zapomniał, że drugą drogą powiatową jest ul. Bożniowa.

Szkoda, że wspomniany Radny w ten sposób prowadzi kampanie wyborczą. Jako jedyny z wielu kandydatów do Samorządu postanowił kogoś oczernić, w tym przypadku sołtysa Młoszowej. Z przykrością patrzy się na takie zachowanie.

Mieszkaniec Młoszowej.

Dodaj komentarz

You must be logged in to post a comment.