Sołectwo Młoszowa|piątek, Maj 29, 2020
Jesteś tutaj: Home » Ogólne » Północ zagrała z Południem

Północ zagrała z Południem 

DSCN8094

W miniony piątek odbyły się mecze piłkarskie „Północ – Południe” w ramach Dni Młoszowej 2019. W tym roku odbyły się trzy mecze.

W pierwszym pojedynku o puchar Dyrektora ZSP Młoszowa p. Zbigniewa Nowakowskiego w kat. piłki siatkowej wygrała drużyna Południa. W meczu piłki nożnej w kat. orliki o puchar prezesa LKS „Ruch” Młoszowa p. Zbigniewa Zająca zwyciężyła drużyna z Północy. W głównym pojedynku o puchar burmistrza Miasta Trzebini p. Jarosława Okoczuka w kat. seniorzy zwyciężyła drużyna z Południa. Po raz pierwszy od 2011 r. nie doszedł do skutku mecz w kat. młodziki o puchar sołtysa sołectwa Młoszowa. Szkoda, że ekipy się nie zebrały.

Mimo upalnego popołudnia impreza była bardzo udana. Dziękuje wszystkim uczestnikom rozrywek oraz osobom, które pomogły w organizacji zawodów sportowych m.in burmistrzowi Jarosławowi Okoczukowi za objęcie patronatem honorowym Dni Młoszowej 2019 i ufundowanie  pucharu oraz 4 piłek dla zwycięskich drużyn, Panu Romanowi Ficnerowi właścicielowi sklepu „Euro”, a zarazem selekcjonerowi drużyny z Południa, który od lat nas wspiera fundując na naszą imprezę napoje i słodycze dla uczestników rozgrywek. Dziękuje również Pani Jolancie Zagajskiej ze stowarzyszenia Maltańska Służba Medyczna oddział Chrzanów za pomoc w postaci zabezpieczenie medycznego w czasie naszej imprezy sportowej poprzez oddelegowanie wyposażonego patrolu w osobach: Julia Noworyta, Adriana Kurdziel, Błażej Pabian.

Dziękuje również wszystkim współorganizatorom imprezy i zapraszam na drugą cześć imprezy 20 lipca na plac zabaw przy ul. Florkiewicza. Więcej szczegółów wkrótce.

SOŁTYS – Bożena Adamczyk

Dodaj komentarz

You must be logged in to post a comment.