Sołectwo Młoszowa|sobota, Czerwiec 6, 2020
Jesteś tutaj: Home » Ogólne » Dni Młoszowej 2019 – zdjęcia, podziękowania

Dni Młoszowej 2019 – zdjęcia, podziękowania 

mde

Jesteśmy po dniach Młoszowej 2019, które odbyły się 20.07.2019 roku.

Impreza była bardzo udana, sporo atrakcji dla ludzi w różnym wieku. Częstowaliśmy przepysznymi ciastami z cukierni ATU, smarowidłem od Pana Jacka Pabisa z firmy Elimex , małosolnymi ogórkami od Pana Leszka. Nie zabrakło dobrej kawy, herbaty czy wody z saturatora. Odbyło się wiele ciekawych gier i zabaw animacyjnych czy konkursów z nagrodami. Dzieci mogły również skorzystać z darmowej dmuchanej zjeżdżalni dzięki Panu Janowi Pawlakowi z firmy Domix.

Po 18stej odbył się koncert muzyczny na keyboardzie w wykonaniu Marcina Adamczyka, w którym kilka utworów wykonał z wokalistką Sylwią. Od 20.00 do północy bawiliśmy się pięknej ciepłej pogodzie z Dj Czerwonką.

Dziękuje wszystkim, którzy pomogli mi zorganizować nasze coroczne święto sołeckie: Panu Jackowi Pabisowi z firmy Elimex, Pani Marii Guzik – producentowi pysznych chrupek CUCU, Panu Janowi Pawlakowi z firmy Domix, Panu Romanowi Ficnerowi ze sklepu EURO, Panu Leszkowi Kukli – Motel Lech, Panu Piotrowi Bączkowi – firma Graffi, Pani Marzenie Chechelskiej – Bar „Las Palmas”, Pani Elżbiecie Buła, Panu Tadeuszowi Arkitowi – RPWiK Chrzanów.

Dziękuje moim koleżankom i kolegom z TCK w Trzebini za pomoc w ogranizacji Dni Młoszowej 2019.

sdr dmuchaniecplac zplac z2dig

Relacja Trzebinia TV: https://www.youtube.com/watch?v=3Gxw9oM4kTo&feature=youtu.be

Relacje: https://youtu.be/mXIK8RB_e60 , https://www.youtube.com/watch?v=g5lyLE0VQX0 , https://www.youtube.com/watch?v=bh_F8BX4hyo

Mieszkaniec Młoszowej Marcin Adamczyk zagrał też na organach w miejscowości Chruszczyna Wielka przy OSP gdzie obchodzono odpust (parafia p.w św. Małgorzaty w Gorzkowie). https://www.youtube.com/watch?v=i5KKwYkoLBo&feature=youtu.be

 

SOŁTYS – Bożena Adamczyk

 

Dodaj komentarz

You must be logged in to post a comment.