Sołectwo Młoszowa|piątek, Grudzień 6, 2019
Jesteś tutaj: Home » Ogólne » Młoszowskie Nutki 2019 – wyniki

Młoszowskie Nutki 2019 – wyniki 

młoszowskie nutki 2019

Protokół z 27. Konkursu Piosenki

Młoszowskie Nutki 2019” Młoszowa, 19.11.2019 r.

Dnia 19.11.2019r. jury w składzie:

 Bernadeta Zapała – instruktor MCKiS w Jaworznie

Barbara Spyt– w–ce Dyrektor ZS – P w Młoszowej, nauczyciel przedszkola

Aneta Michniewicz – nauczyciel Świetlicy „Plus” w Trzebini

 po wysłuchaniu 91 uczestników konkursu przyznało następujące nagrody i wyróżnienia

w poszczególnych kategoriach:

Kategoria 4 – 5 lat solo

I m-ce Aleksandra Batko ZSP Przedszkole Samorządowe w Młoszowej

II m-ce Kaja Urbańczyk Oddział Przedszkolny przy SP 3 w Trzebini

II m-ce Hanna Brzózka PS 1 Trzebinia

III m-ce Karol LodekNiepubliczne Przedszkole Artystyczno – Językowe „Błękitna Laguna 2” Trzebinia

III m-ce Hanna Knapik PS nr 1 Trzebinia

Wyróżnienie: Alicja Szumniak PS Bolęcin

Milena Żbik PS nr 1 Trzebinia

Anna Chomik ZSP Przedszkole Samorządowe w Młoszowej

 

Kategoria 6 lat

I m-ce Lena Niewolik PS 4 Trzebinia

II m-ce Eliza Szyszka WDK Karniowice

II m-ce Ines Łatka ZSP Przedszkole Samorządowe w Młoszowej

III m-ce Kalina Nieroda PS nr 3 Trzebinia

III m-ce Marta Góralewicz PS nr 2 Trzebinia

Wyróżnienie: Kornelia Nowakowska PS Myślachowice

Weronika Suwaj OP przy SP nr 3 Trzebinia

Olga Tomasik PS nr 2 Trzebinia

Kaja Świetlicka ZSP Przedszkole Samorządowe w Młoszowej

Gloria Brzózka Niepubliczne Przedszkole „Chmurkowe opowieści” Trzebinia

Kategoria: klasa I – II – III

I m-ce Natalia Pytlik ZSP SP Młoszowa

II m-ce Filip Pilarczyk SP 8 Trzebinia

II m-ce Natalia Korzeniowska SP 3 Trzebinia

III m-ce Oliwia Kłeczek SP 8 Trzebinia

III m-ce Milena Małek Dom Gromadzki Wodna

Wyróżnienie: Blanka Łabuzek SP Lgota

Kamila Nowakowska WDK Karniowice

Izabela Brzózka ZSP SP w Młoszowej

Weronika Płazieńska SP Dulowa

Kategoria: klasa IV – V

I m-ce Jessica Reszka SP 3 Trzebinia

II m-ce Sławomir Kaleta SP 3 Trzebinia

II m-ce Eillen Mink Dom Kultury Willa NOT

III m-ce Micol Mleczko SP nr 6 Trzebinia

III m-ce Emilia Suwała SP Dulowa

Wyróżnienie: Anna Barwa PSP Czyżówka

Mateusz Kruczek SP Bolęcin

Kategoria: klasa VI – VII – VIII

I m-ce Zuzanna Pasternak SP 8 Trzebinia

II m-ce Emilia Ciuk SP 5 Trzebinia

III m-ce Dominik Suwaj SP 3 Trzebinia

Wyróżnienie: Kinga Krawczyk SP Dulowa

Emilia Dyląg PSP Czyżowka

Gabriela Piernicka SP Bolęcin

Klaudia Hajnrych Dom Gromadzki Wodna

Nagroda Grand Prix Sołtysa Sołectwa Młoszowa Milena Kurdziel SP 8 Trzebinia

Najmłodszy uczestnik Konkursu Hanna Starżyk Niepubliczne Przedszkole Językowo – Muzyczne „Akademia Miki” Trzebinia

 

Na tym protokół zakończono i podpisano

 

 

 

Dodaj komentarz

You must be logged in to post a comment.